Становлення та специфіка міжнародно-правового режиму військовополонених

205грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Становлення та специфіка міжнародно-правового режиму військовополонених

Монографія

Грушко М.В.

У монографії здійснено комплексний аналіз міжнародно-правового режиму військовополонених та досліджено його розвиток та специфіку. Проведено системну характеристику інституту воєнного полону. Детально проаналізовані положення універсальних міжнародних договорів та відповідні звичаєві норми міжнародного гуманітарного права, які встановлюють міжнародно-правовий режим військовополонених, досліджені допоміжні джерела міжнародного гуманітарного права щодо поводження та захисту військовополонених. Конкретизовано застосування положень щодо поводження та захисту військовополонених у період сучасних інтернаціоналізованих конфліктів, зокрема на сході України.

Проведено аналіз міжнародно-правових основ функціонування міжнародних контрольних механізмів щодо захисту військовополонених. Систематизовано заходи внутрішньодержавної імплементації положень щодо поводження та захисту військовополонених. Запропоновано комплекс законодавчих та правозастосовних заходів для підвищення якості імплементації в Україні міжнародно-правових норм щодо поводження та захисту військовополонених.

Моногрфія може бути цікава юристам-міжнародникам, особам, які забезпечують імпле¬ментацію в Україні міжнародного гуманітарного права.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-037-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Кількість сторінок 284