Соціальна робота з вимушеними переселенцями в сучасній Україні в Киеве.

475грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Соціальна робота з вимушеними переселенцями в сучасній Україні

Монографія

Борисова О. В., Знаткова О. М., Кульга О. О., Нікітіна В. В.

Монографія присвячена аналізу місця професійної соціальної роботи у сфері соціальної підтримки вимушених переселенців із зони антитерористичної операції (АТО) / районів операції Об’єднаних сил (ООС) в інші регіони України, яка має забезпечити розв’язання їхніх соціальних проблем і забезпечити успішну адаптацію в новому соціальному середовищі. Розглядаючи внутрішньо переміщених осіб як соціальну групу вимушених мігрантів, автори аналізують їхню структуру, загальні й специфічні проблеми життєдіяльності, нормативно-законодавчу базу соціальної підтримки цієї категорії населення України та надають характеристику діяльності основних суб’єктів такої підтримки. У монографії наголошується на визначальній ролі надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам фахівцями у галузі соціальної роботи, які працюють у різних державних і комунальних соціальних службах, висвітлюються надбання і проблеми соціальної роботи працівників соціальних служб з внутрішньо переміщеними особами та формулюються пропозиції з усунення існуючих недоліків у її здійсненні.

Монографія буде корисною для працівників адміністративних органів влади та самоврядування. фахівців державних соціальних служб; представників громадських об’єднань, викладачів, аспірантів і студентів; усіх, хто цікавиться та займається питаннями соціальної підтримки уразливих верств населення загалом та, зокрема, внутрішньо переміщених осіб.

Додаткова інформація:

Видавництво Кондор
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 468

Купити Соціальна робота з вимушеними переселенцями в сучасній Україні — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Соціальна робота з вимушеними переселенцями в сучасній Україні — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Соціальна робота з вимушеними переселенцями в сучасній Україні - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Соціальна робота з вимушеними переселенцями в сучасній Україні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.