Словник українських псевдонімів та криптонімів (XVI-XX ст) в Киеве.

405грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСловник українських псевдонімів та криптонімів (XVI-XX ст)

Словник

Дей О.І.

Серія «Класика української літератури» включає перелік творів видатних українських письменників за програмою Міністерства освіти та науки України для позакласного читання учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 560

Купити Словник українських псевдонімів та криптонімів (XVI-XX ст) — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Словник українських псевдонімів та криптонімів (XVI-XX ст) — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Словник українських псевдонімів та криптонімів (XVI-XX ст) - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Словник українських псевдонімів та криптонімів (XVI-XX ст) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.