Секреты практической юриспруденции в Киеве.

155грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСекреты практической юриспруденции

Научно-популярное издание

Василий Масюк

Эта книга является результатом обобщения жизненных ситуаций и  стратегий юристов-практиков, которые зачастую не предаются огласке.

Книга написана для тех, кто умеет делать выводы и понимает ценность обучения. Используя информацию, которую она содержит, вы значительно увеличите свою эффективность как юриста.

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-402-6
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Формат 60Х84 1/16
Кількість сторінок 232

Купити Секреты практической юриспруденции — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Секреты практической юриспруденции — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Секреты практической юриспруденции - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Секреты практической юриспруденции в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.