Релігієзнавство в Киеве.

195грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахРелігієзнавство

Навчальний посібник

Брильов Д.В.

У посібнику подано матеріал, присвячений релігієзнавству як науці, історії релігії та світовим релігіям. Розглядаються різні концепції, її структура та функції релігії в житті суспільства та особистості, проблеми розвитку та еволюції релігії.

Видання розраховане на педагогічних працівників позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, спеціалістів, які займаються питаннями позашкільної освіти, а також тих, хто цікавиться проблемами світових релігій.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-561-5
Рік видання 2018
Кількість сторінок 328

Купити Релігієзнавство — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Релігієзнавство — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Релігієзнавство - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Релігієзнавство в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.