Реалізація соціального призначення трудового права в Україні в Киеве.

290грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахРеалізація соціального призначення трудового права в Україні

Монографія

О.Є. Костюченко

Монографію присвячено дослідженню проблем реалізації соціального призначення трудового права в Україні. Проаналізовано трудове право як феномен і розкрито його соціальну природу й цінність. Виокремлено основні теоретичні і практичні проблеми реалізації соціального призначення трудового права та забезпечення трудових прав і законних інтересів працівників в Україні. Наведено інструментальний підхід до реалізації соціального призначення трудового права через розкриття його сутності й характеристики галузевих правових засобів. Висвітлено договірні форми та способи реалізації соціального призначення трудового права. Приділено увагу трудовому договору, актам соціального партнерства, проблемам гендерної рівності тощо. Запропоновані в роботі шляхи реалізації соціального призначення трудового права в України ґрунтуються на міжнародних нормативно-правових актах, законодавстві Європейського Союзу та держав – членів ЄС.

Розраховано на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, практикуючих юристів, економістів, управлінців, а також усіх, хто цікавиться проблемами трудового права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑453‑0
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 392

Купити Реалізація соціального призначення трудового права в Україні — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Реалізація соціального призначення трудового права в Україні — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Реалізація соціального призначення трудового права в Україні - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Реалізація соціального призначення трудового права в Україні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.