Прокурор на початку досудового розслідування в Киеве.

270грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПрокурор на початку досудового розслідування

Монографія

О.О. Цимбалістенко

У монографії досліджено теоретичні, правові й організаційні основи прокурорського нагляду за додержанням законів на початковому етапі досудового розслідування. Визначено роль прокурора на цьому етапі. Проаналізовано зміни у цьому напрямі діяльності прокурорів у контексті реформування початкового етапу досудового розслідування.

Для прокурорів, працівників органів правопорядку і суду, науковців, студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів вищої освіти і широкого кола осіб, яких цікавлять актуальні проблеми прокурорської діяльності та кримінального процесу.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑595-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 256

Купити Прокурор на початку досудового розслідування — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Прокурор на початку досудового розслідування — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Прокурор на початку досудового розслідування - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Прокурор на початку досудового розслідування в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.