Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація в Киеве.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПроцесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація

Монографія

В. М. Сущенко

У монографії відображений авторський аналіз існуючих у науці і практиці кримінального процесу підходів до розуміння сутності процесуального керівництва, принципів та повноважень прокурора – процесуального керівника досудовим розслідуванням злочинів. Одночасно сформульовані доктринальні положення щодо поняття, принципів і технології планування та організації слідчої діяльності, а також перспектив розвитку теорії управліннядосудовим розслідуванням, виокремлені особливості цих форм діяльності у розслідуванні розкрадання майна, вчиненого посадовими особами у великих та особливо великих розмірах. У роботі поєднані результати досліджень автора, що проводилися наприкінці ХХ – на початку ХХІ ст.

Може бути корисною для юристів – науковців і практиків, а також для студентів юридичних закладів вищої освіти.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-507-0
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 224

Купити Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням: поняття, зміст, планування та організація в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.