Проблеми суб’єктивної сторони складу злочину в Киеве.

340грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПроблеми суб’єктивної сторони складу злочину

Монографія

Вереша Р.В.

У монографії системно та комплексно розглядаються і вирішуються проблеми суб’єктивної сторони складу злочину у кримінальному праві. Досліджуються їх теоретичні, юридичні та прикладні аспекти, обґрунтовуються пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінального та кримінального процесуального законодавства України. Основні положення та висновки, викладені в книзі, можуть бути враховані в законопроектній роботі Верховної Ради України, в практиці застосування судами положень кримінального законодавства України, при подальшому теоретичному дослідженні суб’єктивної сторони складу злочину та механізму реалізації норм кримінального права, при аналізі змісту кримінальної відповідальності та підстави кримінальної відповідальності, а також у навчальному процесі.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів та слухачів вищих навчальних закладів правового спрямування та юридичних факультетів, практичних працівників та всіх, хто цікавиться кримінальним правом.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-457-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 432

Купити Проблеми суб’єктивної сторони складу злочину — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Проблеми суб’єктивної сторони складу злочину — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Проблеми суб’єктивної сторони складу злочину - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Проблеми суб’єктивної сторони складу злочину в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.