Науково-практичний коментар Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

50грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Науково-практичний коментар Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Науково-практичний коментар

Лавринович О. В.

Пропонований збірник дасть можливість фахівцю сфери обороту нерухомого майна, а також власнику нерухомості ознайомитися з основними новелами законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Завдяки збірнику читач зможе отримати інформацію про те які документи необхідно подати для проведення державної реєстрації речового права на нерухоме майно, як проводиться державна реєстрація речових прав, хто і в яких випадках проводить таку реєстрацію, які рішення приймаються за результатами розгляду заяв про державну реєстрацію та які документи видаються власникам, володільцям речових прав чи обтяжувачам тощо.

Збірник містить науково-практичний коментар Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Корисними для фахівців сфери цивільного обороту нерухомого майна та власників нерухомості стануть методичні рекомендації, розроблені співробітниками Міністерства юстиції України та Державної реєстраційної служби України, які дозволять дізнатися про особливості проведення окремих реєстраційних дій..

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978-966-667-551-7
Обкладинка М’яка
Рік видання 2013
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 440