Правознавство в Киеве.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПравознавство

Підручник

Балюк Г. I., Демський Е. Ф., Ковальський В. С.

У підручнику висвітлено історію виникнення держави і права, розкрито поняття держави, права, правореалізації, розглянуто засади основних галузей права, а також системи судових, правоохоронних та правозахисних органів України, основи юридичної деонтології.

Підручник розрахований на учнів профільних (правових) класів загально-освітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та інших навчальних закладів; на студентів, які вивчають право в неюридичних вищих і середніх навчальних закладах; на викладачів загальноосвітніх шкіл.

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978-966-667-670-5
Рік видання 2018
Кількість сторінок 632

Купити Правознавство — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Правознавство — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Правознавство - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Правознавство в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.