Правові проблеми трудового та пенсійного законодавства України в контексті євроінтеграції в Киеве.

170грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПравові проблеми трудового та пенсійного законодавства України в контексті євроінтеграції

Монографія

Хуторян Н. М., Сімутіна Я. В., Шумило М. М.

У монографії розкрито методологію порівняльно-правових досліджень як основу гармонізації трудового законодавства України із законодавством ЄС, проаналізовано трудове та соціальне законодавство ЄС як джерело європейських стандартів, досліджено основні трудові права працівників за законодавством Європейського Союзу, право працівників на гідність та її захист в актах ЄС та законодавстві країн-членів ЄС, правове забезпечення права на працю працівників-мігрантів в Україні та громадян України в країнах ЄС. Розглянуто проблеми адаптації правового регулювання трудових відносин та зайнятості населення в Україні до стандартів ЄС і проблемні питання гармонізації законодавства України з охорони праці із законодавством Європейського Союзу. Приділено увагу питанням адаптації права соціального забезпечення України до законодавства ЄС. Проаналізовано та розкрито значення рішень Європейського суду з прав людини та Верховного Суду в процесі адаптації пенсійного законодавства України до європейських стандартів, досліджено питання вдосконалення системи соціального страхування України на випадок безробіття у контексті євроінтеграції, проаналізовано зарубіжний досвід щодо координації законодавства Європейського Союзу із соціальним законодавством Литви. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до національного трудового законодавства.

Розраховано на юристів – наукових і практичних працівників, студентів, аспірантів, широке коло читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-451-6
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 256

Купити Правові проблеми трудового та пенсійного законодавства України в контексті євроінтеграції — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Правові проблеми трудового та пенсійного законодавства України в контексті євроінтеграції — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Правові проблеми трудового та пенсійного законодавства України в контексті євроінтеграції - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Правові проблеми трудового та пенсійного законодавства України в контексті євроінтеграції в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.