Правове регулювання господарської діяльності в окремих секторах економіки (у схемах і таблицях) в Киеве.

170грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Правове регулювання господарської діяльності в окремих секторах економіки (у схемах і таблицях)

Навчальний посібник

Д.В. Задихайло, Т.І. Швидка

Навчальний посібник призначено для поглибленого вивчення питань господарського права, зокрема правового регулювання господарської діяльності в окремих секторах і галузях економіки. У ньому розкрито особливості функціонування господарської діяльності та законодавчого забезпечення таких сегментів ринку, як фармацевтична сфера, сфера капітального будівництва, ринок телекомунікацій, харчова промисловість, оборонно-промисловий комплекс та електроенергетична сфера. Усі положення систематизовано та стисло представлено у вигляді схем і таблиць.

Для студентів та аспірантів юридичних і економічних спеціальностей підприємці,викладачів,а також науковців і практики .

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-680-0
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 96

Купити Правове регулювання господарської діяльності в окремих секторах економіки (у схемах і таблицях) — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Правове регулювання господарської діяльності в окремих секторах економіки (у схемах і таблицях) — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Правове регулювання господарської діяльності в окремих секторах економіки (у схемах і таблицях) - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Правове регулювання господарської діяльності в окремих секторах економіки (у схемах і таблицях) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.