Правове забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом та його державами-членами у сфері прямого оподаткування в Киеве.

395грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПравове забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом та його державами-членами у сфері прямого оподаткування

Монографія

Лепетюк О.В.

У монографії розкриваються концептуальні засади співробітництва між Україною та ЄС і його державами-членами з питань прямого оподаткування. Особливу увагу приділено еволюції механізму регулювання прямого оподаткування на рівні ЄС як інтеграційного об'єднання та його сучасним тенденціям розвитку, зокрема, у сфері запобігання недобросовістній податковій конкуренції у відносинах з третіми державами. Значну увагу місце в монографії приділено порівняльно-правовій характеристиці нормативних засад налагодження співпраці України з ЄС (на прикладі відносин партнерства і співробітництва та асоціації) та його окремими державами-членами (на прикладі договорів про уникнення подвійного оподаткування).

Розраховано на науковців, викладачів, студентів, державних службовців та широке коло читачів, яких цікавлять проблеми співробітництва України з ЄС та його державами-членами з питань прямого оподаткування.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-004-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Кількість сторінок 426

Купити Правове забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом та його державами-членами у сфері прямого оподаткування — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Правове забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом та його державами-членами у сфері прямого оподаткування — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Правове забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом та його державами-членами у сфері прямого оподаткування - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Правове забезпечення співробітництва України з Європейським Союзом та його державами-членами у сфері прямого оподаткування в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.