Правові позиції Верховного Суду у цивільних, господарських та адміністративних справах в Киеве.

850грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Правові позиції Верховного Суду у цивільних, господарських та адміністративних справах

Практичний посібник

За редакцією професора В.В. Комарова та доцента Д.Д. Луспеника

У виданні містяться судові рішення Верховного Суду у цивільних, господарських та адміністративних справах,в яких розкриваються правові позиції палат, об’єднаних палат та Великої Палати Верховного Суду щодо особливостей розгляду й вирішення окремих категорій справ і відбивають досвід нового Верховного Суду.

Для суддів, адвокатів, науковців, викладачів, аспірантів і студентів закладів вищої юридичної освіти.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-655-8
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х84 /8
Кількість сторінок 872

Купити Правові позиції Верховного Суду у цивільних, господарських та адміністративних справах — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Правові позиції Верховного Суду у цивільних, господарських та адміністративних справах — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Правові позиції Верховного Суду у цивільних, господарських та адміністративних справах - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Правові позиції Верховного Суду у цивільних, господарських та адміністративних справах в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.