Правила Дорожнього Руху України 2019 з коментарями та ілюстраціями  в Киеве.

130грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Правила Дорожнього Руху України 2019 з коментарями та ілюстраціями

Посібник

ЩО ВИ ЗНАЙДЕТЕ У ЦІЙ КНИЗІ: найактуальніший текст Правил дорожнього руху, а також УСІ найостанніші зміни! Детальні коментарі до пунктів правил дорожнього руху; кольорові ілюстрації, дорожні знаки та розмітку у тексті правил; основні поєднання дорожніх знаків з табличками до них; роз’яснення з ОСЦПВ та особливості оформлення Європротоколу; перелік обов’язкових лікарських засобів в аптечці; інформацію щодо першої медичної допомоги при ДТП.

КНИГА БУДЕ КОРИСНОЮ ДЛЯ: автомобілістів-початківців та учнів автошкіл; досвідчених водіїв, які бажають освіжити свої знання; усіх автолюбителів, що потребують найсвіжішої інформації стосовно ПДР; батьків, яким небайдужа якість підготовки їхніх дітей; викладачів автошкіл.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-151-8
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 218

Купити Правила Дорожнього Руху України 2019 з коментарями та ілюстраціями — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Правила Дорожнього Руху України 2019 з коментарями та ілюстраціями — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Правила Дорожнього Руху України 2019 з коментарями та ілюстраціями - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Правила Дорожнього Руху України 2019 з коментарями та ілюстраціями в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.