Правила Дорожнього Руху України 2019 р. Ілюстрований навчальний посібник в Киеве.

130грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Правила Дорожнього Руху України 2019 р. Ілюстрований навчальний посібник

Посібник

ЩО ВИ ЗНАЙДЕТЕ У ЦІЙ КНИЗІ: найактуальніший текст Правил дорожнього руху, а також УСІ найостанніші зміни; кольорові ілюстрації, дорожні знаки та розмітку у тексті Правил; ілюстровану таблицю з новими штрафами за порушення ПДР; основні сполучення дорожніх знаків з табличками до них; порядок отримання тимчасових реєстраційних талонів на право керування транспортним засобом; роз’яснення з ОСЦПВ та Європротоколу; інформацію з екстренної допомоги при ДТП; перелік обов’язкових лікарських засобів у аптечці.

КНИГА БУДЕ КОРИСНОЮ ДЛЯ: автомобілістів-початківців та учнів автошкіл; оосвідчених водіїв, які бажають освіжити свої знання; усіх автолюбителів, що потребують найсвіжішої інформації стосовно ПДР; батьків, яким небайдужа якість підготовки їхніх дітей; викладачів автошкіл.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-149-5
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 128

Купити Правила Дорожнього Руху України 2019 р. Ілюстрований навчальний посібник — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Правила Дорожнього Руху України 2019 р. Ілюстрований навчальний посібник — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Правила Дорожнього Руху України 2019 р. Ілюстрований навчальний посібник - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Правила Дорожнього Руху України 2019 р. Ілюстрований навчальний посібник в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.