Практичні поради для водіїв та поліцейських в Киеве.

120грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПрактичні поради для водіїв та поліцейських

Довідкове видання

Д.А. Сидоренко

Автомобіль – джерело підвищеної небезпеки. Тому цілком логічно, що сфера правового регулювання дорожнього руху та забезпечення його безпеки представлена великою кількістю законодавчих та інших нормативно-правових актів, повністю опанувати які просто фізично неможливо.

У зв’язку з цим на підставі правового аналізу такої нормативної бази і була написана ця книга, в якій детально представлено, яким чином має відбуватися спілкування водія і поліцейського в рамках правового поля: від зупинення транспортного засобу до оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Книга стане корисним «кишеньковим помічником» як для водіїв (у разі необхідності юридично грамотно апелювати необґрунтованим звинуваченням у порушеннях правил дорожнього руху), так і для поліцейських (з метою недопущення випадків, коли у водіїв виникають сумніви щодо законності вимог чи правомірності дій поліцейських).

Водночас ці практичні поради не повинні розглядатись як інструмент для уникнення відповідальності за вчинення правопорушень у сфері дорожнього руху та забезпечення його безпеки.

 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑668-8
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 124

Купити Практичні поради для водіїв та поліцейських — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Практичні поради для водіїв та поліцейських — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Практичні поради для водіїв та поліцейських - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Практичні поради для водіїв та поліцейських в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.