Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" в Киеве.

110грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПосібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право"

Посібник для підготовки до ЗНО

За загальною редакцією професора В.П. Сімонок

Посібник містить практичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови до магістратури (спеціальність Право). Формат, тематика та послідовність матеріалу сприяють формуванню вмінь та навичок, які необхідні для успішного виконання екзаменаційних завдань.

Для студентів юридичних спеціальностей закладів вищої освіти, викладачів та широкого читацького загалу

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-689-3
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 88

Купити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Посібник для підготовки до ЗНО з англійської мови до магістратури. Спеціальність "Право" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.