Порівняльне правознавство у таблицях. Навчальний посібник для юридичних факультетів та закладів вищої освіти в Киеве.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПорівняльне правознавство у таблицях. Навчальний посібник для юридичних факультетів та закладів вищої освіти

Навчальний посібник , 3-тє видання, змінене

О.В. Петришин, О.В. Зінченко, Д.В. Лук`янов

У навчальному посібнику у таблицях викладено основні питання, передбачені навчальною програмою юридичних закладів вищої освіти України з порівняльного правознавства, що дозволяють студентам глибше засвоїти матеріал та систематизувати його. У таблицях у стислому вигляді представлено матеріали з теорії компаративістики, європейського права, романо-германської та англо-американської правових сімей, скандинавського і латиноамериканського права, правових систем релігійного типу (ісламського, індуського, єврейського та канонічного права) та правових систем традиційного типу (китайське, японське, африканське право). Навчальний посібник можна використовувати при вивченні курсів «Теорія держави і права», «Сучасні правові системи», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Міжнародне право», «Конституційне право зарубіжних країн», «Релігієзнавство» та ін.

Для студентів, аспірантів та викладачів юридичних факультетів та закладів вищої освіти й усіх, хто цікавиться питаннями порівняльного правознавства.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-669-5
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70Х100 1/16
Кількість сторінок 164

Купити Порівняльне правознавство у таблицях. Навчальний посібник для юридичних факультетів та закладів вищої освіти — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Порівняльне правознавство у таблицях. Навчальний посібник для юридичних факультетів та закладів вищої освіти — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Порівняльне правознавство у таблицях. Навчальний посібник для юридичних факультетів та закладів вищої освіти - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Порівняльне правознавство у таблицях. Навчальний посібник для юридичних факультетів та закладів вищої освіти в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.