Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти в Киеве.

540грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти

Навчальний посібник 2-ге видання, змінене

О. В. Петришин,О. В. Зінченко, Д. В. Лук’янов

Видання містить короткі витяги з джерел права основних правових сімей – романо-германської, англо-американської, релігійної та традиційної.Хрестоматію укладено відповідно до програми навчальної дисципліни «Порівняльне правознавство». Її матеріали можуть бути також використані прививченні курсів «Теорія держави і права», «Сучасні правові системи», «Правова карта світу», «Історія держави і права зарубіжних країн», «Міжнародне право», «Конституційне право зарубіжних країн», «Релігієзнавство» та ін.

Для студентів, аспірантів та викладачів закладів вищої освіти та усіх, хто цікавиться проблемами порівняльного правознавства.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-896-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 1024

Купити Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Порівняльне правознавство. Хрестоматія для юридичних факультетів і закладів вищої освіти в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.