Політико-правові засади трансформації партійної системи України

240грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Політико-правові засади трансформації партійної системи України

Монографія

Кресіна І.О.

У монографії представлено основні наукові підходи до дослідження партійних систем. Проаналізовано особливості основних етапів еволюції політичних партій.

Розкрито зміст інституціоналізації партійних систем у ході демократичної консолідації та визначено її основні характеристики. Розглянуто еволюцію ідеологічного спектра партійної системи України. Показано взаємовплив виборчої та партійної систем в Україні.

Детально проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід державної підтримки діяльності політичних партій, визначено основні переваги та недоліки вітчизняної моделі. Проаналізовано діяльність парламентської коаліції з точки зору її ефективності та впливу на стабілізацію партійної системи України. Розкрито питання конституційно-правової відповідальності політичних партій на сучасному етапі.

Для науковців, політиків, державних і партійних діячів, органів публічної влади та громадських організацій, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, широкого загалу читачів, які цікавляться питаннями політичного життя та державотворення в Україні.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-02-8138-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 510