Податкове право України в Киеве.

240грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Податкове право України

Підручник

За редакцією доктора юридичних наук,професора М. П. Кучерявенка, кандидата юридичних наук, доцента Н. А. Маринів

У підручнику на основі системного аналізу розкрито зміст основних понять та категорій, які застосовуються при регулюванні оподаткування. На підставі чинного законодавства висвітлено найактуальніші питання діяльності держави та органів місцевого самоврядування в галузі правового регулювання оподаткування в Україні. Окрему увагу приділено кожному з інститутів податкового права.

Для викладачів і студентів юридичних і економічних вищих навчальних закладів, працівників фінансових органів, практичних працівників підприємств та організацій.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-649-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х90 /16
Кількість сторінок 440

Купити Податкове право України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Податкове право України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Податкове право України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Податкове право України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.