Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–ХХ століть в Киеве.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПлинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–ХХ століть

Наукове видання

Єрмоленко Володимир

У книзі висвітлюється політико-правова природа інавгурації як конституційно-правового інституту, юридичного факту, виду політико-правової традиції, політико-правового символу та ритуалу вступу глави держави на пост. Розглядаються історичні витоки інституту інавгурації у контексті таких понять, як коронація, інтронізація та ін.Показані національні особливості та процедурно-процесуальні аспекти інавгурації президентів у сучасних зарубіжних країнах та в Україні. Висвітлено процедури «посадження на стіл» давньоруських князів, елекції українських гетьманів, коронації царів та монархів, інтронізації релігійних діячів.

Розрахована на широке коло читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-577-6
Рік видання 2018
Кількість сторінок 480

Купити Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–ХХ століть — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–ХХ століть — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–ХХ століть - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–ХХ століть в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.