Під Корсунем. Славні побратими. Про гетьмана Сагайдачного. Кость Гордієнко-Головко - останній лицар в Киеве.

210грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПід Корсунем. Славні побратими. Про гетьмана Сагайдачного. Кость Гордієнко-Головко - останній лицар

Книга

Кащенко А.Ф.

Серія «Класика української літератури» включає перелік творів видатних українських письменників за програмою Міністерства освіти та науки України для позакласного читання учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 188

Купити Під Корсунем. Славні побратими. Про гетьмана Сагайдачного. Кость Гордієнко-Головко - останній лицар — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Під Корсунем. Славні побратими. Про гетьмана Сагайдачного. Кость Гордієнко-Головко - останній лицар — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Під Корсунем. Славні побратими. Про гетьмана Сагайдачного. Кость Гордієнко-Головко - останній лицар - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Під Корсунем. Славні побратими. Про гетьмана Сагайдачного. Кость Гордієнко-Головко - останній лицар в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.