Особливий режим досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції в Киеве.

290грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахОсобливий режим досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції

Монографія

О.В. Лазукова

Монографія присвячена комплексному вивченню теоретичних і практичних питань, пов’язаних зі здійсненням досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції. У роботі досліджується історія розвитку кримінального процесуального законодавства в умовах дії особливих правових режимів і практика його реалізації; аргументується наукова позиція стосовно характеристики норм, що регулюють здійснення досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції, як нового інституту кримінального процесуального права; виокремлюються передумови їх інституціоналізації. Констатовано поліаспектність функціонального призначення розглядуваного інституту. Виокремлені й охарактеризовані загальні положення особливого режиму досудового розслідування в «надзвичайних умовах».

На підставі проведеного дослідження з урахуванням правозастосовної практики сформульовано науково обґрунтовані пропозиції щодо удосконалення кримінального процесуального законодавства у частині здійснення досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції.

Видання адресоване науковцям, аспірантам, студентам юридичних закладів вищої освіти, юристам-практикам.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937-489-9
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 280

Купити Особливий режим досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Особливий режим досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Особливий режим досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Особливий режим досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.