Основи прокурорської діяльності в Україні в Киеве.

100грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахОснови прокурорської діяльності в Україні

Навчальний посібник у схемах,видання п'яте, змінене та доповнене

А.В. Лапкін

У навчальному посібнику у схематичному вигляді викладаються основні положення організації та діяльності органів прокуратури з урахуванням нового Закону України «Про прокуратуру», Конституційної реформи щодо правосуддя та оновленого законодавства станом на 01.09.2018 р. Навчальний посібник структурно і за змістом відповідає програмі навчальної дисципліни «Основи прокурорської діяльності», яка викладається у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Поданий матеріал дає можливість акцентувати увагу на основних положеннях організації та діяльності прокуратури і являє зручну форму опанування знаннями у цій площині.

Для студентів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів і факультетів, практичних працівників прокуратури, суду та інших правоохоронних органів України.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-467-7
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 70Х100 1/16
Кількість сторінок 152

Купити Основи прокурорської діяльності в Україні — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Основи прокурорської діяльності в Україні — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Основи прокурорської діяльності в Україні - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Основи прокурорської діяльності в Україні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.