Основи кваліфікації злочинів в Киеве.

190грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахОснови кваліфікації злочинів

Навчальний посібник

За загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України М.І. Панова

У навчальному посібнику досліджено загальні положення кваліфікації злочинів – її поняття, підстави, гносеологічні та формально-логічні аспекти, кваліфікації розмежування злочинів та відмежування їх від діянь, що не є злочинами,а також види, принципи, етапи кваліфікації. Приділено значну увагу аналізу кваліфікації злочинів за елементами й ознаками складу злочину: об’єктом, об’єктивною стороною, суб’єктом, суб’єктивною стороною злочину. Розглянуто спеціальні положення кваліфікації злочинів: залежно від стадій їх вчинення, співучасті, множинності злочинів; при конкуренції кримінально-правових норм.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів вищої освіти, науковців, працівників кримінальної юстиції.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-650-3
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х90 /16
Кількість сторінок 378

Купити Основи кваліфікації злочинів — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Основи кваліфікації злочинів — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Основи кваліфікації злочинів - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Основи кваліфікації злочинів в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.