Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності в Киеве.

210грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахОблік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності

Навчальний посібник

Ковальчук Т.Г.

У посібнику узагальнено методичні рекомендації, нормативні акти та окремі публікації з питань організації і ведення бухгалтерського обліку та аналізу зовнішньоекономічної діяльності, висвітлено теоретичні і практичні аспекти, розглянуто загальні принципи здійснення зовнішньоекономічної діяльності, викладено методику обліку операцій ЗЕД підприємств, представлено методику аналізу зовнішньоекономічної діяльності в сучасних умовах господарювання.

Призначений для студентів відповідних спеціальностей, бухгалтерів-практиків, економістів та тих, хто самостійно опановує бухгалтерський облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності.

Додаткова інформація:

Видавництво Ліра-К
ISBN 978-617-7507-94-8
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 216

Купити Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Облік і аналіз зовнішньоекономічної діяльності в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.