Організація та діяльність органів прокуратури України в Киеве.

290грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахОрганізація та діяльність органів прокуратури України

Навчальний посібник

За редакцією кандидата юридичних наук,професора П. М. Каркача.

Верховною Радою України 14 жовтня 2014 р. був прийнятий закон України «Про прокуратуру», 2 червня 2016 р. Верховна Рада України доповнила Конституцію статтею 1311, де передбачила функції прокуратури і строк повноважень Генерального прокурора, а також визначила, що одна й та сама особа не може обіймати посаду Генерального прокурора два строки поспіль. 27 квітня 2017 р. всеукраїнська конференція прокурорів прийняла регламент всеукраїнської конференції прокурорів,Положення про Раду прокурорів України, Кодекс професійної етики та поведінки прокурорів, Положення про порядок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Названі акти внесли суттєві зміни в систему діяльності органів прокуратури, які враховані авторами навчального посібника.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів вищої освіти, практичних працівників органів прокуратури України.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-609-1
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х84 /16
Кількість сторінок 500

Купити Організація та діяльність органів прокуратури України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Організація та діяльність органів прокуратури України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Організація та діяльність органів прокуратури України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Організація та діяльність органів прокуратури України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.