Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну службу" в Киеве.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНауково-практичний коментар до Закону України "Про державну службу"

Коментар. 2-ге видання, перероблене і доповнене

За редакцією А.О. Селіванова

Запровадження нових прогресивних підходів у формуванні штату апарату державних органів, що передбачила Верховна Рада України у Законі України «Про державну службу», природно вимагає новітнього праворозуміння у сфері застосування норм, кожного положення закону для створення єдиної практики для державних службовців щодо зайняття, перебування і припинення їх діяльності на відповідних посадах державної служби. Поява першого науково-практичного коментаря вказаного Закону знаменує стан пізнання досить складних понять, категорій та інститутів державної служби.

Авторський колектив у складі відомих вчених з наук адміністративного і трудового права виконав завдання створити доступний науковий коментар-посібник для апарату державних органів, органів державної влади, суддів і прокурорських працівників, викладачів та студентів юридичних закладів вищої освіти.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑449‑3
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х90 1/16
Кількість сторінок 552

Купити Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну службу" — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну службу" — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну службу" - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Науково-практичний коментар до Закону України "Про державну службу" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.