Науково-практичний коментар Закону України "Про судоустрій і статус суддів" в Киеве.

1120грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНауково-практичний коментар Закону України "Про судоустрій і статус суддів"

Науково-практичний коментар

Прилипко С. М.

Коментар до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» розрахований на суддів, присяжних, членів Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Громадської ради доброчесності, працівників Державної судової адміністрації України та Національної школи суддів України, прокурорів, слідчих, детективів, адвокатів, а також на студентів навчальних учбових закладів, які готують фахівців в галузі права. Авторами враховані законодавчі зміни, які були внесені станом на 1 липня 2018 р.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-966-370-369-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Кількість сторінок 791

Купити Науково-практичний коментар Закону України "Про судоустрій і статус суддів" — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Науково-практичний коментар Закону України "Про судоустрій і статус суддів" — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Науково-практичний коментар Закону України "Про судоустрій і статус суддів" - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Науково-практичний коментар Закону України "Про судоустрій і статус суддів" в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.