Контрольно-наглядові інстанції в оперативно-розшуковій діяльності органів внутрішніх справ України в Киеве.

70грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКонтрольно-наглядові інстанції в оперативно-розшуковій діяльності органів внутрішніх справ України

Навчальний посібник

Нікіфорчук Д.

Коментар розрахований на осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб, які є суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання коруп- ції», на уповноважених осіб, відповідальних за реалізацію антикорупційних програм, суддів, прокурорів, слідчих, детективів, адвокатів, а також на студен- тів вищих учбових закладів, які готують фахівців в галузі права.

Додаткова інформація:

Видавництво Скіф
ISBN 978-966-889-498-5
Рік видання 2013
Кількість сторінок 152

Купити Контрольно-наглядові інстанції в оперативно-розшуковій діяльності органів внутрішніх справ України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Контрольно-наглядові інстанції в оперативно-розшуковій діяльності органів внутрішніх справ України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Контрольно-наглядові інстанції в оперативно-розшуковій діяльності органів внутрішніх справ України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Контрольно-наглядові інстанції в оперативно-розшуковій діяльності органів внутрішніх справ України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.