Науково-практичний коментар Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність в Киеве.

730грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Науково-практичний коментар Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність

Коментар

Чижмарь К.І.

Науково-практичний коментар до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" враховує останні зміни до процесуального законодавства у всіх судочинствах в ході реформи правосуддя 2016-2017 років, поточні зміни станом на березень 2019 року.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 332

Купити Науково-практичний коментар Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Науково-практичний коментар Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Науково-практичний коментар Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Науково-практичний коментар Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.