Міжнародно-правове співробітництво держав у сфері забеспечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження в Киеве.

135грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахМіжнародно-правове співробітництво держав у сфері забеспечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження

Монографія

Зубченко Н.І.

У монографії висвітлено теоретичні та практичні питання міжнародно-правового регулювання співробітництва держав у сфері забезпечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження. Здійснено аналіз становлення та розвиток міжнародно-правового співробітництва держав у сфері забезпечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження та виявлено його особливості та структуру з виокремленням європейської системи регіонального співробітництва. Монографія містить пропозиції та рекомендації щодо участі України в міжнародно-правовому співробітництві у сфері забезпечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження та імплементації міжнародно-правових норм із вказаних питань у законодавство України.

Призначена для науковців, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, для усіх, хто цікавиться проблемами забезпечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-063-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Кількість сторінок 284

Купити Міжнародно-правове співробітництво держав у сфері забеспечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Міжнародно-правове співробітництво держав у сфері забеспечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Міжнародно-правове співробітництво держав у сфері забеспечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Міжнародно-правове співробітництво держав у сфері забеспечення добробуту тварин та їх захисту від жорстокого поводження в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.