Міжнародне приватне право: закордонні наукові дослідження в Киеве.

260грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахМіжнародне приватне право: закордонні наукові дослідження

Довідник

Довгерт А.С., Короткий Т.Р., Хендель Н.В.

Довідник містить інформацію про назви майже 1000 тем наукових досліджень з міжнародного приватного права, які виконувались у 2000-2015 роках в країнах германського (Австрія, Німеччина, РФ, Швейцарія) та романського права (Бельгія, Іспанія, Італія, Польща, Франція) у межах дисертаційних робіт. У книзі наводиться їх іменний та предметний покажчики.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-438-999-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Кількість сторінок 383

Купити Міжнародне приватне право: закордонні наукові дослідження — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Міжнародне приватне право: закордонні наукові дослідження — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Міжнародне приватне право: закордонні наукові дослідження - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Міжнародне приватне право: закордонні наукові дослідження в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.