Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність. в Киеве.

350грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахМайдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність.

Наукове видання

Фінберг Леонід, Берлянд Ірина, Андреєва Олена

У книзі зібрані свідчення учасників Майдану про допомогу постраждалим. Першу частину текстів складають спогади про медичну (і менше — соціальну, психологічну, правову та іншу) допомогу майданівцям та їхнім родичам у Києві та Україні. Зафіксовано безпрецедентний досвід самоорганізації людей, який має бути осмисленим і стати важливим для національної пам’яті сучасників, та майбутніх поколінь. У другій частині книги представлені розповіді про міжнародну солідарність в організації допомоги постраждалим. Така взаємодія з іншими країнами не має аналогів у нашій історії і варта того, щоб бути зафіксованою – як вдячність і пам’ять для наших закордонних друзів.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-581-3
Рік видання 2018
Кількість сторінок 816

Купити Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність. — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність. — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність. - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність. в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.