Міжнародне публічне право в Киеве.

730грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахМіжнародне публічне право

Підручник

Баймуратов М.О.

У підручнику відповідно до програми курсу міжнародного публічного права, висвітлюються основні принципи, галузі й інститути сучасного міжнародного публічного права, розглядаються основні напрямки розвитку міжнародного права, аналізується договірна практика України і її національне законодавство на предмет відповідності нормам чинного міжнародного права й договірних зобов’язань держави.

Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних академій, вузів, факультетів і училищ, а також для всіх, хто цікавиться міжнародним правом і зовнішньою політикою.

Додаткова інформація:

Видавництво Фенікс
ISBN 978-966-928-264-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Кількість сторінок 762

Купити Міжнародне публічне право — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Міжнародне публічне право — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Міжнародне публічне право - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Міжнародне публічне право в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.