Культура. Діалог культур. в Киеве.

195грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКультура. Діалог культур.

Наукове видання

Володимир Біблер

Володимир Соломонович Біблер (1918-2000) - російський філософ, творець оригінальної філософської системи діа-логіки, або логіки діалогу культур (= культур логіки). Библер послідовно розвиває концепцію культури як діалогу культур: культури різних епох не знімають один одного на шляху загальнолюдського прогресу, проте в мисленні, художньому баченні, суспільному бутті сучасної людини вони спілкуються, сперечаються, взаємно передбачають і взаємно обґрунтовують одна одну. Саме з цього боку він аналізує сучасні гострі проблеми культури, цивілізації, громадянського суспільства, освіти і т.д. У рік ювілею Філософа в першій частині книги ми пропонуємо українські переклади кількох статей Библера, хоча і написаних більше 25 років тому, проте до цих пір актуальні. Другий розділ книги містить тексти про Володимира Біблера, створені в різний час його учнями.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-569-1
Рік видання 2018
Кількість сторінок 368

Купити Культура. Діалог культур. — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Культура. Діалог культур. — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Культура. Діалог культур. - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Культура. Діалог культур. в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.