Кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину в Киеве.

225грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину

Монографія

Ю.В. Калініченко

Монографія присвячена проблемі кримінальної відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. На підставі вивчення спеціальної літератури, чинного законодавства та матеріалів судової практики розглядається генеза встановлення кримінальної відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, здійснюється науково-правовий аналіз об’єкта та предмета злочину, ознак об’єктивної та суб’єктивної сторін, суб’єкта злочину. Розглядаються об’єктивні та суб’єктивні обставини, що обтяжують відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, та проблеми покарання за нього. Формулюються пропозиції щодо внесення змін та доповнень до ст. 383 КК України з метою її вдосконалення та підвищення ефективності практики її застосування.

Для науковців, викладачів вищої школи, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освіти та факультетів, працівників судових і правоохоронних органів, а також широкого загалу читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-457-8
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 256

Купити Кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.