Кримінальний процес в Киеве.

145грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Кримінальний процес

Навчальний посібник для підготовки до іспиту

О.В. Капліна, М.О. Карпенко, В.І. Маринів та ін.

Посібник містить зразковий перелік питань, що виносяться на іспит з навчального курсу «Кримінальний процес», короткий виклад відповідей на них із урахуванням чинного законодавства України станом на 1 червня 2019 р. Мета посібника, який пропонується студентам, полягає у наданні методичної допомоги в отриманні знань з навчального курсу кримінального процесу, орієнтуванні в кримінальному процесуальному законодавстві України та навчальному матеріалі, успішному складанні іспиту з кримінального процесу як підсумкового контролю знань студентів.

Для студентів усіх форм навчання, які готуються до складання іспиту,а також студентів, курсантів, слухачів юридичних навчальних закладів, які складають курсові іспити.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-719-7
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 298

Купити Кримінальний процес — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальний процес — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальний процес - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальний процес в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.