Кримінальний кодекс Республіки Таджикистан в Киеве.

170грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКримінальний кодекс Республіки Таджикистан

Кодекс

Станіч В.С.

У книзі представлено повний текст кримінального закону Республіки Таджикистан із змінами та доповненнями станом на 01.01.2019 року. Текст викладений на українській мові. Видання розраховане на практикуючих юристів, науковців, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, а також може бути корисним усім, хто цікавиться законодавством іноземних держав.

 

Додаткова інформація:

Видавництво ОВК
ISBN 978 617 7159 58 1
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 288

Купити Кримінальний кодекс Республіки Таджикистан — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальний кодекс Республіки Таджикистан — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальний кодекс Республіки Таджикистан - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальний кодекс Республіки Таджикистан в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.