Кримінальне право в Університеті Святого Володимира в Киеве.

380грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Кримінальне право в Університеті Святого Володимира

Хрестоматія

Гриценко І.С., Берзін П.С., Куцевич М.П.

Представлено найцінніші праці викладачів у галузі кримінального права, у яких висвітлено становлення і розвиток кримінального права як юридичної науки і навчальної дисципліни. До першої книги включено праці та фрагменти праць, опубліковані в період з 1830-хдо 1880-х років включно.

Для юристів, філософів, істориків та всіх, хто цікавиться історією правничої думки.

Додаткова інформація:

Видавництво Дакор
ISBN 978-617-7679-13-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 620

Купити Кримінальне право в Університеті Святого Володимира — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальне право в Університеті Святого Володимира — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальне право в Університеті Святого Володимира - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальне право в Університеті Святого Володимира в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.