Кримінальне право України. Загальна частина в Киеве.

450грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Кримінальне право України. Загальна частина

Підручник

Джужа О.М., Бесчастний В.М.

Підручник підготовлено з урахуванням сучасних досягнень науки кримінального права, практики Європейського суду з прав людини та відповідно до чинних норм кримінального законодавства України.

Для курсантів, студентів та слухачів вищих навчальних закладів юридичного профілю, викладачів, науковців, співробітників органів досудового розслідування, прокуратури, адвокатури та суду, а також усіх, хто цікавиться питаннями кримінального права.

Додаткова інформація:

Видавництво Дакор
ISBN 978-617-7020-98-0
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 340

Купити Кримінальне право України. Загальна частина — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальне право України. Загальна частина — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальне право України. Загальна частина - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальне право України. Загальна частина в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.