Кримінальне право України. Особлива частина. Альбом схем в Киеве.

280грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКримінальне право України. Особлива частина. Альбом схем

Навчальний посібник

Навчальний посібник підготовлений у відповідності з програмою курсу «Кримінальнеправо. Особлива частина» та чинним законодавством. Висвітлені поняття, значення і система Особливої частини кримінального права, здійснений аналіз законодавства по видам іскладам злочинів.

Розрахований на студентів і викладачів навчальних закладів, які готують фахівців у галузі права, а також на працівників суду, правоохоронних органів, юристів для використанняв практичній роботі.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-304-2
Обкладинка М'яка
Рік видання 2015
Кількість сторінок 576

Купити Кримінальне право України. Особлива частина. Альбом схем — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальне право України. Особлива частина. Альбом схем — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальне право України. Особлива частина. Альбом схем - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальне право України. Особлива частина. Альбом схем в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.