Корпоративне право Польщі та України в Киеве.

300грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Корпоративне право Польщі та України

Монографія

За редакції В.А. Васильєвої

У колективній монографії висвітлюються найбільшзначущі питання корпоративного права Польщі та України, а також інші питання, що є суміжними з провадженням підприємницької діяльності у форміг осподарських товариств (особливості інвестування, реєстрація підприємницької діяльності тощо).

Видання розраховане для юристів, керівників та учасників господарських товариств, керівників підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, інвесторів, викладачів, студентів,  а також тих, кого цікавлять проблеми правового регулювання корпоративних відносин.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-640-424-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 377

Купити Корпоративне право Польщі та України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Корпоративне право Польщі та України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Корпоративне право Польщі та України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Корпоративне право Польщі та України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.