Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод (в питаннях і відповідях) в Киеве.

90грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКонвенція про захист прав людини і основоположних свобод (в питаннях і відповідях)

Навчально-довідковий посібник

За загальною редакцією І.В Яковюка

У посібнику висвітлено каталог прав людини та механізм їх захисту відповідно до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950р. Розглянуто окремі проблеми застосування практики Європейського суду з прав людини у національному правопорядку.

Видання розраховане на викладачів, аспірантів та студентів, які навчаються в закладах вищої освіти.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-55-44
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Газетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 124

Купити Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод (в питаннях і відповідях) — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод (в питаннях і відповідях) — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод (в питаннях і відповідях) - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод (в питаннях і відповідях) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.