Конституційне право України в Киеве.

190грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Конституційне право України

Посібник для підготовки до іспитів, 6-тє видання

Ю.Г. Барабаш, Т.М. Слінько, Л.І. Летнянчин та ін.

У посібнику висвітлено основні питання, які виносяться на іспит із курсу «Конституційне право України» для студентів бакалаврату юридичних закладів вищої освіти. Ураховано новітнє законодавство (станом на 26 квітня 2019 р.), практику Конституційного Суду України на вказаний період, а також практику Європейського суду з прав людини.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних закладів вищої освіти,усіх, хто цікавиться конституційно-правовою проблематикою.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-699-2
Обкладинка M'яка
Рік видання 2019
Папір Газетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 388

Купити Конституційне право України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Конституційне право України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Конституційне право України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Конституційне право України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.