Конституційне право України. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в Киеве.

160грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКонституційне право України. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Посібник для підготовки до ЗНО

Т.М. Слінько, І.І. Дахова, Л.І. Летнянчин та ін.

Посібник містить відповіді на ключові питання з навчального курсу «Конституційне право України», що виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання студентів, які навчаються за спеціальністю «Право» та «Міжнародне право», відповідно до Програми вступного випробування, затвердженої наказом МОНУ від 28 березня 2019 р. № 410.

Для студентів усіх форм навчання, які готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-705-0
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 292

Купити Конституційне право України. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Конституційне право України. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Конституційне право України. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Конституційне право України. Навчальний посібник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.