Концепція вдосконалення діяльності правоохоронних органів України в Киеве.

295грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Концепція вдосконалення діяльності правоохоронних органів України

Посібник

Баганець О.В.

У Концепції розкриваються проблемні питання діяльності правоохоронних органів України та проблеми їх реформування за останні роки. Висвітлюються причини та умови, що призвели до негативних результатів реформ правоохоронної системи України. Викладено авторське бачення шляхів правового й організаційного характеру подолання негативних наслідків цих реформ, що сприятиме ефективності діяльності правоохоронних органів України.

Адресована політикам, правникам – науковцям й практикам (прокурорам, слідчим, детективам, оперативним працівникам, суддям, адвокатам), а також усім тим, хто цікавиться проблемами діяльності правоохоронних органів України та їх реформуванням.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-558-9
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 258

Купити Концепція вдосконалення діяльності правоохоронних органів України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Концепція вдосконалення діяльності правоохоронних органів України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Концепція вдосконалення діяльності правоохоронних органів України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Концепція вдосконалення діяльності правоохоронних органів України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.